Serialowy Wiedźmin od Netflixa ma już scenarzystów

utworzone przez | 10.05.2018 | Wiadomości | 0 komentarzy

Lauren Schmidt Hissrich podjęła się wielkiego wyzwania. To właśnie ta kobieta dobiera scenarzystów serialowego Wiedźmina od Netflixa i jest odpowiedzialna za jego produkcję. Jak poinformowała na Twitterze, sama napisała scenariusz pilota od którego wiele będzie zależeć.

Czy podoła wyzwaniu i dobierze odpowiednią ekipę, która wykreuje świat dorównujący powieścią wiedźmińskim Sapkowskiego i grze od CD Project RED? O tym przekonamy się dopiero w 2020 roku. Lauren posiada już pewne doświadczenie, na jej koncie znajduje się kilka udanych produkcji serialowych w tym Daredevil z 2015 roku czy The Defenders z 2017 roku. Można więc mieć nadzieję na dobrą produkcję, która nie zakończy się po zapowiedzianych wcześniej ośmiu odcinkach.

Motywacją dla Netflixa do stworzenia dobrego serialu fantasy w klimatach około średniowiecznych może być kończący się w tym roku serial Gra o tron. Ktoś musi przejąć tę ogromną rzeszę widzów 😉

Na zdjęciu udostępnionym przez Lauren rozpoznano dzięki serwisowi naEkranie.pl: Jenny Klein (2. sezon Marvel’s Jessica Jones), Sneha Koorse (Daredevil), Declan de Barra (The Originals) oraz Clare Higgins (Fatalna czarownica). Kim jest pozostała piątka? Dowiemy się pewnie prędzej niż później. 

Wesprzyj nas

Dzięki Tobie możemy się rozwijać!