Ancestors Legacy przeniesie nas do czasów Piastów

utworzone przez | 25.04.2018 | Kultura i historia | 0 komentarzy

Fani gatunku RTS w klimatach wczesnośredniowiecznej europy powinni być zachwyceni, oto nadchodzi Ancestors Legacy. Za produkcję odpowiedzialne jest rodzime studio Destructive Creations z Gliwic, które zadebiutowało w 2015 roku bardzo kontrowersyjną „strzelanką” Hatred, a więc z pewnością krwi nie zabraknie. W grze poprowadzimy do boju Słowian, Germanów, Anglosasów, a także normańskich wikingów.

Niestety nie ma co liczyć na spektakularne potyczki, bowiem pod naszym dowództwem będą jedynie małe grupki wojów. Plusem ma być to, że każdy z wojowników będzie dysponował specyficznymi umiejętnościami, których wykorzystanie zadecyduje o wyniku realizowanych zadań.

Fabuła opiera się na wydarzeniach historycznych, w związku z czym przyjdzie nam obserwować, a nawet brać w jakiś sposób udział między innymi w budowie państwa polskiego pod rządami dynastii Piastów. Produkcja polskiego studia Destructive Creations zapowiada się naprawdę ciekawie, co zresztą potwierdzają opinie graczy biorących udział w beta testach od początku lutego tego roku. Co prawda Ancestors Legacy skupia się na kampanii dla jednej osoby, ale będzie również możliwość stoczenia walk z innymi graczami w trybie multiplayer.

Wydawcą międzynarodowym Ancestors Legacy będzie rosyjska firma 1C, w Polsce za dystrybucję odpowiedzialna jest Cenega. Premiera finalnej wersji zapowiedziana została na 22 maja a jej cena sugerowana to 149 zł (wersja PC). Na sklepowych pułkach będziemy mogli wybrać wersję na PC, PS4 oraz XO.

Wesprzyj nas

Dzięki Tobie możemy się rozwijać!